تبلیغات
كمیته داوران فدراسیون فوتبال جمهوری اسلامی ایران - فغانی داور فینال باشگاههای جهان شد
 
كمیته داوران فدراسیون فوتبال جمهوری اسلامی ایران
درباره سایت


این سایت، اختصاص به كمیته داوران فدراسیون فوتبال جمهوری اسلامی ایران دارد و هرگونه كپی برداری از مطالب این سایت با ذكر منبع به نام "سایت رسمی كمیته داوران فدراسیون فوتبال جمهوری اسلامی ایران" بلامانع است.

مدیر سایت : كمیته داوران فدراسیون فوتبال
آخرین خبرهابه گزارش سایت رسمی كمیته داوران فدراسیون فوتبال جمهوری اسلامی ایران، علیرضا فغانی قضاوت دیدار تیم های بارسلونا - ریورپلاته که ساعت 14 روز یکشنبه در ورزشگاه یوکوهامای ژاپن برگزار خواهد شددر را در فینال جام باشگاه های جهان سوت خواهد زد.

داور بین المللی ایران که پیش از این در رقابتهای جام جهانی ۲۰۱۴ حضور داشته و نیز دیدار پایانی رقابتهای جام ملتهای آسیا بین تیم های استرالیا و کره جنوبی را قضاوت کرده، فردا بار دیگر یک دیدار مهم بین المللی را داوری خواهد کرد.

تیم داوری ایران قبلا در سال گذشته نیز به عنوان ذخیره در این مسابقات حضور داشته است. البته در تیم مورد اشاره در کنار رضا سخندان ،کامرانی فر حضور داشت اما در جام ملتهای آسیا 2015، تیم داوری ایران از ابوالفضلی به جای کامرانی فر بهره برد و حالا منصوری جای او را گرفته تا در 3 عرصه مختلف از مسابقات جام باشگاه های جهان پارسال تا مسابقات جام ملتها و حالا جام باشگاه های امسال دنیا داور وسط یعنی فغانی و کمک اول یعنی سخندان ثابت مانده و تنها کمک دوم چند بار در این عرصه تغییر یافته است.

فغانی پیش از این قرار بود دیدار تیم های بارسلونا و گوانگ ژو را سوت بزند ولی این خبر تکذیب شد.

وی روز چهارشنبه بازی تیم های امه‌ریکای مکزیک و مازمبه کنگو را هم قضاوت کرده بود.
نوع مطلب : ابلاغ مسابقات بین المللی فوتبال، 
برچسب ها :


دسته‌بندی مطالب
آمار سایت
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :